Právě je 26.02.2020, 20:58

Podmínky a postupy při migraci hostingů na novou technologii

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 14.01.2020, 14:14

Obrázek

Jak jistě z novinek delší dobu víte, v rámci nedávných zásadních změn, mezi které patří zejména důležitá obměna verze operačního systému ze starší již neudržované Debian 8 na nejnovější aktualizovanou Debian 10, jsme přešli na přímou virtualizaci KVM a to ať už jen z důvodu, že další vývoj virtualizace OpenVZ nepokládáme za ideálně použitelný a tedy pro svižnou a bezpečnou práci vhodný. To znamená, že při objednávce nové služby virtuálního serveru budete fungovat už právě na modernizovaném KVM s Debian 10. Zákazníkům stávajícím, fungujících na OpenVZ se starším operačním systémem Debian 8, nabízíme tímto možnost migrace na KVM s operačním systémem nejnovějším Debian 10.

Těm z Vás, kteří máte tzv. čistou instalaci, tzn. že nemáte z naší nebo Vaší strany doinstalovávané žádné speciální doplňky = jednoduchý a tedy rychlý přechod, provedeme migraci do 31.5.2020 bezplatně (později dle standardních podmínek). U těch z Vás, kteří doinstalované doplňky máte, je dohoda individuální. V každém případě modernizaci virtuálního serveru doporučujeme ať už z bezpečnostních nebo výkonnostních důvodů.

Po změně se Vás v každém případě budou týkat následující nové podmínky: https://www.netio.cz/cs/hosting/virtual
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Příspěvekod micropro.cz » 15.01.2020, 18:38

Dobrý den, jak je to prosím s multihostingem? Tam nové tarify nejsou, ale pokud vím, je to také interně VPS na OpenVZ s Debianem. Týká se nějaká změna i tohoto, nebo je třeba přejít na VPS pro nový systém? Děkuji
micropro.cz
Nový diskutér
Nový diskutér
 

Příspěvekod Martin Böhm » 22.01.2020, 13:16

Hezký den,

nové tarify u multihostingů plánujeme nasadit do konce února, tzn. do cca měsíce a půl. I zde projde technologie modernizací na KVM s Debian 10. Buď můžete tedy přejít již nyní na VPS, anebo posečkat do konce února na nové multihostingové tarify. S obojím Vám samozřejmě rádi pomůžeme.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar


Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron