Právě je 26.02.2020, 20:30

Vánoce jsou tady, nové tarify si vychutnej

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 16.12.2019, 13:37

Inu nové tarify, postavené na značně svižnější technologii a operačním systému Linux Debian 10, jsou zde! A to není vše. S vydáním nových tarifů jde dolu i cena a to dosti razantně. Virtuální server lze nově u nás pořídit již od 135 Kč měsíčně.

Co je také novinkou, je možnost předplacení a/nebo prodloužení hostingu o až 36 měsíců, přičemž platí stále, že na čím delší období hosting předplatíte, tím nižší bude jeho výsledná cena. Kromě setrvávajícího způsobu příplatků za kratší předplatné období (1, 3 nebo 6 měsíců), uvádíme zároveň slevy za předplatné období delší (24 a 36 měsíců).

Novinkou je i změna ve způsobu zálohování, kterou je, vzhledem ke změně zákaznických priorit, možnost zálohování vůbec nepoužívat a právě tím získat nižší cenu za hostingové služby. Jinými slovy zálohování je nově službou volitelnou, ke které se dostanete při objednání služby hostingu.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron