Právě je 23.02.2020, 20:35

Změna systému při změnách parametrů hostingů

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 04.09.2019, 16:51

Počínaje 1. září 2019 není nově možné u multihostingu a virtuálního serveru OpenVZ automaticky měnit jeho jednotlivé parametry směrem dolů; končí tudíž etapa možného a již i poměrně častého obcházení systému příplatků stále více zákazníky za prvotně objednané a uhrazené delší období, kdy tito např. snížili parametry svého hostingu na minimum a následně objednali v zájmu prodloužení na kratší dobu prodloužení hostingu s nízkými parametry o rok nebo déle, aby si parametry opět navrátili na původní hodnoty a získali tím prodloužení i např. jen o jeden měsíc.

Dalšími neméně důležitými důvody jsou, mimo jiné, rovněž za 2. zneužívání výhodných slevových akcí zákazníky při nákupech nových hostingů, kdy tito si objednali nějaké parametry a tyto poté snížili např. na polovinu, čímž pak získali danou slevu třeba dokonce až na 2 roky a za 3. časté nerozvážné změny opět žel ze strany některých zákazníků, kdy vlivem těchto docházelo k nežádoucím automatickým migracím jednotlivých hostingů mezi servery, což mělo za následek dočasné omezování jejich výkonu a v případě SSD zároveň snižování životnosti disků.

Snižování parametrů zmíněných hostingů je nadále možné, avšak ve výjimečných případech a pouze ručně z naší strany, načež tento zájem posuzujeme vždy individuálně za uvedení skutečně konstruktivních důvodů, mezi které patří například kampaň zákazníka vyžadující parametry navýšit pouze dočasně, abychom je po skončení této kampaně, anebo až to bude jinak vhodné, opět snížili na původní nebo jiné smluvené hodnoty, přičemž na tento úmysl je nutné upozornit technickou podporu předem. Snížení parametrů hostingu je, mimo jiné, možné rovněž například po nebo při využití alespoň 90 % doby, na kterou byl původně předplacen, tzn. po ze strany zákazníka dodržení nepsané smlouvy, kterou je zákazníkem prvotně objednané a úhradou potvrzené fakturační období.

Je nám líto, že jsme byli nuceni přistoupit k této změně, ze které na druhou stranu budou zejména ze 3. uvedeného důvodu výše pozitivně čerpat ti zákazníci, kteří nás od počátku měli v zájmu považovat a považují za vážného obchodního partnera.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron