Právě je 23.02.2020, 19:35

Získejte DVOJNÁSOBEK diskové kapacity natrvalo ZDARMA

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 02.09.2019, 12:25

Získejte DVOJNÁSOBEK diskové kapacity zdarma. NATRVALO a pouze v září!Objednejte si teď v září 2019 u NETIO® nový nebo prodlužte stávající OpenVZ virtuální server na období alespoň 1 roku a získejte od října dvojnásobek diskové kapacity natrvalo zdarma! Natrvalo znamená skutečně natrvalo, tzn. i při jakýchkoli změnách v budoucnu a u obou diskových variant.


Příklady akční nabídky

V září objednám nebo prodloužím 1vCPU, 2 GB RAM, 40 GB SSD
a v říjnu získám natrvalo 1vCPU, 2 GB RAM, 80 GB SSD

V září objednám nebo prodloužím 1vCPU, 1 GB RAM, 80 GB HDD
a v říjnu získám natrvalo 1vCPU, 1 GB RAM, 160 GB HDD

V září objednám nebo prodloužím 4vCPU, 2560 MB RAM, 300 GB SSD
a v říjnu získám natrvalo 4vCPU, 2560 MB RAM, 600 GB SSD


Podrobnosti podmínek akce

Pro získání dvojnásobné diskové kapacity zdarma a natrvalo je nutné provést v září objednávku včetně úhrady. Dojde-li k objednání v září a úhradě až v říjnu, nárok na dvojnásobnou kapacitu disku tím nevzniká. V případě splnění podmínek bude kapacita disku na dvojnásobek navýšena v průběhu října zúčastněným automaticky, tzn. že není potřeba nás v této věci kontaktovat.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Příspěvekod daemonicus » 02.09.2019, 21:01

To, ze sa neda konfiguracia OpenVZ momentalne znizovat suvisi s prebiehajucou akciou alebo to uz bude takto na stalo?

Je mozne najskor premigrovat OpenVZ z HDD na SSD a nasledne vyuzit akciu?
daemonicus
Nový diskutér
Nový diskutér
 

Příspěvekod Martin Böhm » 03.09.2019, 07:00

Hezký den, děkujeme za dotazy.

To, ze sa neda konfiguracia OpenVZ momentalne znizovat suvisi s prebiehajucou akciou alebo to uz bude takto na stalo?

1. Konfigurace OpenVZ se nedá snížit z důvodů zejména
1.1. častých nerozvážných změn ze strany zákazníků, kdy vlivem těchto docházelo k nežádoucím automatickým migracím jednotlivých hostingů mezi servery, což mělo za následek dočasné omezování jejich výkonu a v případě SSD zároveň snižování životnosti disků;
1.2. obcházení příplatků za zvolená fakturační období, kdy zákazník při prodlužování svého hostingu si záměrně na okamžik natolik snížil jeho parametry, aby si sníženou konfiguraci následně prodloužil o rok s cenou bez příplatku a ihned poté uvedl parametry zpět do původního stavu;
1.3. zneužívání výhodných akcí zákazníky při nákupech nových hostingů, kdy si objednali nějaké parametry a tyto poté snížili např. na polovinu, čímž získali danou slevu např. až na 2 roky.

Nemožnost měnit (snižovat) parametry hostingů nesouvisí a nadále také nebude souviset s probíhajícími akcemi a setrvá to takto již nastálo.

U akčních hostingů jsme umožnili jejich parametry ze strany zákazníků navyšovat, neboť nám nepřišlo vhodné zbytečně tuto možnost blokovat.

Možnost okamžitého navyšování parametrů bez nutnosti cokoli doplácet jsme zachovali a do budoucna ji rušit v plánu nemáme. Snižování parametrů hostingů je nadále možné, avšak ve výjimečných případech ručně z naší strany, načež tento zájem posuzujeme vždy individuálně za uvedení skutečně konstruktivních důvodů, eventuálně po následující konkrétní vzájemné dohodě.

Je mozne najskor premigrovat OpenVZ z HDD na SSD a nasledne vyuzit akciu?

2. Ano, tato migrace je možná, avšak s doplatkem za dorovnání expirace dle původního hostingu na HDD. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás, prosíme, standardním způsobem.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar


Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron