Právě je 17.06.2019, 14:46

Do konce února pro nové zákazníky hosting až na rok zdarma

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 17.02.2018, 19:00

Pouze do konce února 2018 máme pro klienty z jakéhokoli důvodu nespokojené s konkurencí jedinečnou nabídku. Objednejte si u nás virtuální server nebo multihosting na alespoň 12 měsíců a my Vám při splnění následujících podmínek přidáme dalších 12 měsíců zdarma.

:arrow: Akce platí pro nové zákazníky, kteří u nás dosud neprovozovali žádnou službu.
:arrow: Akce platí pro veškeré nové objednávky multihostingů a virtuálních serverů ve variantách SSD.
:arrow: Akce se vztahuje na veškeré nové a předplacené hostingy nejméně na dobu 12 měsíců.
:arrow: 12 měsíci zdarma se rozumí prodloužení hostingu parametricky adekvátně dle prvotně zvolených a uhrazených parametrů.
:arrow: 12 měsíců hostingu zdarma přidáme nejpozději do 12 měsíců od úhrady (samozřejmě včas před expirací).
:arrow: Parametry hostingu je v průběhu prvních 12 měsíců možné měnit pouze směrem výše, anebo níže zpět na prvotní zvolené hodnoty *.
:arrow: 12 měsíců hostingu zdarma přidáme zákazníkům, jejichž zvolený hosting neexpiruje dříve než za 11 měsíců od úhrady (hosting je samozřejmě možné, pokud si například v průběhu navýšíte jeho parametry, běžným způsobem libovolně prodlužovat - o plnění akce z naší strany tím nepřijdete).
:arrow: Tato akční nabídka není kombinovatelná s žádnou jinou slevou či akcí.
:arrow: NETIO hosting si vyhrazuje právo tuto akci v případě jakýchkoli pochybností, nesrovnalostí či nedorozumění neposkytnout.

* Prvotní objednané a uhrazené parametry Vámi zvoleného hostingu budou po prvních 12 měsíců fixovány. To znamená, že např. při objednaném hostingu o parametrech 1 vCPU, 2048 MB RAM a 20 GB HDD půjdou tyto libovolně navyšovat, jejich snížení však bude možné vždy nejméně na úroveň původní hodnoty. Fixační období skončí po 12 měsících od úhrady.

V případě zájmu o využití této akce nás kontaktujte, bude se Vám v této věci věnovat na tuto akci připravený samostatný pracovník. Pracovníkovi pro maximální urychlení poskytnutí služby v poptávce sdělte, kde jste se o akci dozvěděli. Nejlépe s odkazem sem.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Příspěvekod Martin Böhm » 06.03.2018, 15:22

Pro velký zájem akce prodloužena o měsíc. Hosting až na rok zdarma lze nyní získat až do konce března 2018.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar


Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron