Právě je 26.06.2019, 20:53

Různé verze PHP pro jednotlivé webové stránky

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 04.04.2017, 14:12

Od dnešního dne, tj. 04.04.2017, lze nainstalovat a libovolně měnit verze PHP u jednotlivých webových stránek. K dispozici jsou verze 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0 a 7.1. Rozšířili jsme administraci o tuto zákazníky stále častěji vyhledávanou možnost, aby kvůli potřebě jiné verze PHP, u jedntlivých dalších webových stránek, nemuseli zbytečně zakupovat a používat další hostingový program.

V případě zájmu o jinou než nativní verzi PHP v zákaznickém účtě přejděte na Váš aktivní Hosting, kde si přejete jinou a/nebo další verzi PHP používat, navolte Nastavení, kde už jen v pravém okně požadovanou verzi nainstalujete. Následně v Možnostech sekce Webové stránky / PHP/CGI si u konkrétního webu nainstalovanou verzi PHP zvolíte, vlivem čehož dojde k prakticky okamžité změně.

Podotýkáme, že používání jiné verze PHP než nativní vyžaduje pokročilou znalost problematiky, proto pokud nevíte, o co se jedná, verzi PHP neměňte a setrvejte na stávající. Pokud Vám administrace instalaci a použití další a/nebo jiné verze PHP nenabízí, bude pravděpodobně nutné aktualizovat hostingový program. V takovém případě nás kontaktujte pro více informací.

Nyní již netřeba o změny PHP žádat technickou podporu, vše je automatizované. Pokud ještě nejste našim zákazníkem a čekali jste na verzování PHP, dovolujeme si Vás zároveň potěšit slevovým kupónem NETIOPHP17, kterým si do 30.04.2017 slevíte nový virtuální server a/nebo multihosting o 33 %. Použití je možné pro období 1 měsíce až jednoho kalendářního roku.

Pokud budete mít jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron