Právě je 23.02.2020, 19:49

Diskusní fórum NETIO.CZ - Podmínky pro užívání

Svým přístupem na stránku „Diskusní fórum NETIO.CZ“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Diskusní fórum NETIO.CZ“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a slibujeme, že učiníme vše pro to, abychom vás o provedené změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k faktu, že používáním stránky „Diskusní fórum NETIO.CZ“ s nimi bezvýhradně souhlasíte.

Naše fórum beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno bezplatně stáhnout
z webové stránky www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuse a nenese za jakékoli jednání jeho používatelů odpovědnost.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Diskusní fórum NETIO.CZ“, a/nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Diskusní fórum NETIO.CZ“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Diskusní fórum NETIO.CZ“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Diskusní fórum NETIO.CZ“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat. Registrace i přihlašování do diskusního fóra probíhá nešifrovaně, je proto potřeba mít toto na paměti a adekvátně se tomu přizpůsobit.

Pokud souhlasíte s podmínkami, klikněte na tlačítko „Souhlasím s těmito podmínkami“ níže, dokončete registraci a následně si přečtěte naše doplňující pravidla pro přispívání na diskusní fórum, jenž jsou dostupná v TOMTO ODKAZU. Při zakládání či připojování se do jakékoli diskuse se neobávejte odbytí, na našem diskusím fóru se pohybují uživatelé, jací vám vhodně odpoví i v případě, že se již některé téma v minulosti řešilo. Setkáte-li se však s nepravděpodobným opakem, informujte, prosím, administrátora, jaký jakékoli případné neadekvátní či dokonce nevhodné chování promptně vyřeší k oboustranné spokojenosti. Děkujeme, těšíme se na vás ve fóru.


Zpět na přihlašovací formulář

cron