Právě je 19.06.2018, 13:39

Integrace Let's Encrypt a příprava na různé verze PHP

Akční nabídky produktů a služeb, novinky, zajímavosti, oznámení a další související témata.

Příspěvekod Martin Böhm » 10.10.2016, 21:47

Integrace Let's Encrypt a příprava na různé verze PHP

Od včerejšího dne, tj. 10.10.2016, je v menu Hosting pod jednotlivými aktivními hostingy (vmXXXX.cust.netio.cz > Webové stránky > v Možnostech Upravit > SSL / TLS) možnost vložení a/nebo aktivování libovolného SSL certifikátu, a to včetně bezplatného Let's Encrypt, jehož prodlužování od „zapnutí” nadále probíhá automaticky po cca 85 dnech, takže se zákazník následně nemusí o nic starat. Proto pokud jste našim zákazníkem a přejete si nasadit Let's Encrypt SSL certifikát, pouze v menu zatrhněte volbu Povolit šifrování SSL / TLS a poté už jen tlačítkem ULOŽIT KONFIGURACI na spodku stránky tento „zapněte”. Políčka Certifikát, Privátní klíč a CA budle ponechte prázdná, tato se používají v případě použití SSL certifikátů běžných - placených, pro jejichž účely jsou samozřejmě funkční. Vzhledem však k existenci bezplatných Let's Encrypt SSL certifikátů a jejich rozšíření si nemyslíme, že je nadále nutné jinak placené SSL certifikáty kupovat. Pokud tedy nevlastníte např. banku, kde je již potřeba rozšířené validace...

Aktualizace administrace NETIO panel přinesla rovněž podporu pro různé verze PHP. Jiné než výchozí možnosti této sekce budou zpřístupněny do konce prosince 2016 společně s dávkou pravidelných bezpečnostních aktualizací. Jakmile bude tato volba k dispozici, budeme Vás opět informovat.
NETIO tým | NETIO rada | Reakce na diskusním fóru jsou nenárokovatelné, v případě potřeby či požadavku jisté odpovědi oslovte technickou podporu.
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
 
Uživatelský avatar

Zpět na Akce, novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron